נכס עם ממ״ד
12,500,000 ₪

דגניה

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו

4חדרים
קומה1/3
170מ״ר

דירת דופלקס גג בבניין לשמור ברחוב שקט בנווה צדק, דירה על 3קומות עם מעלית. קומה ראשונה 2חדרי שינה שחולקים שירותים אמבטיה, קומה שנייה סלון ומטבח עם תיקרה גבוהה, קומה שלישית חדר מאסטר מפנק עם מרפסת. מרפסת גג לדירה קומה האחרונה. דירה עם אופי ומלאה באור. מתפנה בפברואר, לתקופה ארוכה. לפרטים נוספים צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
73,529 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,250,000 ₪
12,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏32,128 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47011689פורסם ב30/03/25