נכס עם ממ״ד
2,165,000 ₪

יצחק רבין 12

נכס עם ממ״ד

דירה, ניסן, חדרה

5חדרים
קומה5/9
132מ״ר

חדשה למכירה בבלעדיות בשכונת ניסן המבוקשת! ברחוב יצחק רבין השקט, דירת 5 חדרים, כ 110 מ"ר, מרפסת נעימה של כ 10 מ"ר 2 חדרי אמבטיה, 3 חדרי שירותים, ממ"ד, חניה בית מואר ונעים, 3 כיווני אויר ועם מלא אנרגיות טובות! בניין מתוחזק ושמור, עם שכנים נהדרים. דירה במיקום מעולה, מרחק הליכה מפוליצר, מוסדות חינוך - גנים מעולים, בי"ס הדמוקרטי, מרכז פנאי ועוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
16,401 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,082,500 ₪
2,165,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,565 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,082,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56543697פורסם ב12/09/25