נכס עם ממ״ד
2,180,000 ₪2,220,000 ₪

צאלה 33

נכס עם ממ״ד

דירה, גדרה הצעירה, גדרה

3חדרים
קומה2/4
101מ״ר

הורדת מחיר ! פינוי גמיש למכירת דירת 3 חדרים גדולה במיוחד - 101 מטר ! בפרויקט של זילברמינץ. משופצת כולל אנסטלציה , דוד שמש חדש , ממוזגת , רשתות בכל הדירה. מיקום שקט ורגוע , סביבה צעירה. חניה , ממ"ד , פינוי גמיש מרפסת מקסימה מקורה. פרטיות מוחלטת - ללא קירות משותפים עם שכנים .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
114 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
21,584 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,090,000 ₪
2,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,603 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,090,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42966145פורסם ב08/12/25