נכס עם ממ״ד
1,950,000 ₪

שדרות ודג'ווד

נכס עם ממ״ד

דירה, מרכז הכרמל, חיפה

3חדרים
קומה4/5
72מ״ר

דירה נדירה במרכז הכרמל בהזדמנות לגור במרכז בלי להזיז את הרכב. נגישות מלאה, פנטסטית לגיל שלישי , מתאימה לזוג או לשני אנשים. בדירה מקלחת, מזגן מרכזי. מרפסת פתוחה מקורה עם פרגולה.

מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
27,083 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79830483פורסם ב11/05/26