נכס עם ממ״ד
8,400,000 ₪

גלעדי אהרון

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', קרית אילון, חולון

9חדרים
קרקע
300מ״ר

קוטג למכירה בלב השכונה 9 חדרים מגרש כ 249 מ"ר בנוי כ 300 מ"ר קומת מרתף עם אישורים וכניסה נפרדת מושכרת הכנה למעלית קומת סלון מושלמת וגדולה חצר מושקעת ירוקה שתי חניות ליד המרכז המסחרי, ליד הקניון שלנו ,תחבורה ציבורית ,גנים ובתי ספר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
300 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
28,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,200,000 ₪
8,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏21,590 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74956659פורסם ב12/05/26