מקלט במרחק 204 מ׳
1,900,000 ₪

וייצמן

מקלט במרחק 204 מ׳

דירה, כפר אוריאל, גדרה

3חדרים
קומה3/3
90מ״ר

דירת 3חד' במתחם יובל גד מאושרת תהליך בינוי פינוי בינוי מאושרת בניית דירת 4 חדרים +מרפסת פרוייקט בהיתרים בקרבת מגרשי ספורט מתקנים בתי ספר וגנים עסקה מעולה למשקיעים בהזדמנות לקנות דירה חדשה במחיר מוזל

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
21,111 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?950,000 ₪
1,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,883 ‏₪
סה״כ הלוואה‏950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86939716פורסם ב09/06/25