נכס עם ממ״ד
6,500,000 ₪

בארי

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו

4.5חדרים
קומה4/7
126מ״ר

למכירה מידית! במיקום מצוין ושקט בשכונת הצפון החדש! בפרויקט חדש ומהמם, דירת 115 מ"ר בנוי + מרפסת שמש חזיתית כ11 מ"ר הכוללת ממ"ד, חניה רגילה בטאבו, מעלית ומחסן. דירה שטופת שמש צופה לנוף פתוח וירוק. נכס מדהים למי שמחפש איכות ושקט במיקום מושלם בעיר!! לפרטים נוספים / תוכנית הדירה צרו קשר עוד היום: דפנה יוספי - נדל"ן פיקס ת"א

מ״ר בנוי
126 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
51,587 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,250,000 ₪
6,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,707 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82021150פורסם ב30/10/25