נכס עם ממ״ד
3,130,000 ₪3,190,000 ₪

יהלום

נכס עם ממ״ד

דירה, צמרות המושבה, באר יעקב

5חדרים
קומה9/14
155מ״ר

הגיע הזמן להשתדרג לדירת 5 חדרים?? מחפשים מרפסת של 30 מטר!?! ברוכים באים לרחוב היהלום בשכונת צמרות בבאר יעקב בפרוייקט יוקרתי דירת 5 חדרים מרווחת מהדגמים של הדירות הגדולות מרפסת שמש 30 מטר מפנקת וגדולה בה תוכלו לארח כמו שתמיד רציתם חזית פתוחה כיווני אוויר מעולים של מזרח וצפון מחסן גדול צמוד לדירה עם חלון 2 חניות עוקבות מיקום מעוהל בסמוך לרכבת / פארקים /קאנטרי ומרכזים עירוניים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
2
מחיר למ"ר
20,193 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,565,000 ₪
3,130,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,045 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,565,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69297560פורסם ב29/10/25