מקלט במרחק 198 מ׳
4,750,000 ₪

ביאליק

מקלט במרחק 198 מ׳

דירה, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2/4
84מ״ר

הזדמנות חד פעמית בלב ההיסטורי של תל אביב: פנינה לעיצוב אישי ברחוב ביאליק ברחוב ביאליק הפסטורלי, במיקום שכולו תרבות, היסטוריה ואווירה תל אביבית אמיתית, מוצעת למכירה דירה עם פוטנציאל אדיר. זו ההזדמנות שלכם ליצור את בית חלומותיכם מאפס, . הדירה, הזקוקה לשיפוץ, היא יהלום לא מלוטש המאפשר תכנון ועיצוב על פי טעמכם וסגנונכם האישי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
84 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
56,547 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,375,000 ₪
4,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,209 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,375,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83041056פורסם ב14/09/25