נכס עם ממ״ד
2,790,000 ₪

קרית היובל

נכס עם ממ״ד

דירה, ירושלים

4חדרים
קומה3/20
12מ״ר

דירה חדשה מפרטי בפרוייקט יובל הצעירה המבוקש 4 חד' מרווחת 94 מ"ר + 2 מרפסות + חניה פרטית ומחסן הפרוייקט הינו פרוייקט יוקרתי עם מפרט טכני עשיר ושטחי ציבור ופארקים רבים, נמצא על צלע הר עם נוף פנורמי ירוק ופסטורלי במיוחד. איכלוס בקרוב תוך מספר חודשים בלבד! וכל הטוב הזה במחיר אטרקטיבי במיוחד! הזדמנות חד פעמית! אסור לפספס!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
94 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
1
מחיר למ"ר
232,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,395,000 ₪
2,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,171 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67157924פורסם ב12/05/26