נכס עם ממ״ד
2,950,000 ₪

יצחק שמיר 9

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת הדר, גבעת שמואל

3חדרים
קומה11/23
93מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים במקום מעולה מוארת ומזמינה בקומה ה-11. הדירה כוללת מטבח מושקע, חלל מגורים נעים ונוף פתוח, חדר כביסה, פרקט בחדרים ומרפסת לכיוון דרום מערב. בבניין יש לובי מזמין, חדר דיירים, חדר עגלות, 3 מעליות (כולל מעלית שבת) וחניה פרטית. מתאימה לזוגות, משפחה או להשקעה. גישה נוחה לכל מה שצריך- תחבורה, קניות, בתי ספר וגנים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
83 מ״ר
קומות בבניין
23
חניות
1
מחיר למ"ר
31,720 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,475,000 ₪
2,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,582 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,475,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67565886פורסם ב14/05/26