מקלט במרחק 308 מ׳
3,189,000 ₪

ביאליק

מקלט במרחק 308 מ׳

דירה, ארלוזורוב, כפר סבא

5חדרים
קומה2/4
138מ״ר

דירה משופצת מהיסוד כולל צנרת וחשמל תלת פאזי. דירה עם סלון ענק!!! לאירוח מושלם+ פינת אוכל מוגדרת. מטבח מנגר פרטי משולב אי. בבניין בן 8 דירות, מעלית וחניה מקורה. 3 שירותים. מרפסת שמש, דירה שקטה. שיוך ביה"ס אוסישקין המבוקש. ליד רכבת וקניון ערים. בניין משנת 1990 לפני שיפוץ חיצוני +שיפוץ לובי על חשבון מוכר הנכס. מקלט בקומת הכניסה.

פירוט ריהוט:
3 ארונות קיר בחדרים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
138 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
23,108 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,594,500 ₪
3,189,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,197 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,594,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68053564פורסם ב19/11/25