נכס עם ממ״ד
3,490,000 ₪

מצפה

נכס עם ממ״ד

דירה, שכונת הראשונים, רמת גן

4חדרים
קומה3/7
96מ״ר

בשכונת ראשונים המבוקשת בבניין בוטיק חדש שעדיין לא גרו בו! מוצעת למכירה דירת 4 חדרים שקטה ועורפית כ 90 מר+6 מר מרפסת שמש. הדירה עם יחידת הורים, ממד, מעלית, מחסן וחניה רגילה בטאבו! הדירה שוכנת ברחוב מצפה, בלוקיישן מנצח ופסטורלי ליד גינה גדולה, במרחק 200 מטר מהבורסה והרכבת הקלה. בתי ספר וגנים מעולים באיזור, מרכזי קניות ומה לא.. שכונה קהילתית, נעימה ואיכותית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
36,354 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85140467פורסם ב15/12/25