נכס עם ממ״ד
6,600,000 ₪7,000,000 ₪

גבעתי 21

נכס עם ממ״ד

דירה, כפר יונה

8חדרים
קרקע
380מ״ר

בבלעדיות למכירה בכפר יונה בשכונת מערב בית מפואר בנוי 310 מטר כ 7 חדרים מגרש ענק של 400 מטר עם ברכה שחייה הבית מושכרת לעוד שנה ו3 חודשים יחידת דיור ענקית עם כניסת נפרדת

מ״ר בנוי
280 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
17,368 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,300,000 ₪
6,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏16,964 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,300,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84105526פורסם ב19/05/24