בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,290,000 ₪

וולפסון 43

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, דרום עפולה, עפולה

4חדרים
קומה2/6
124מ״ר

למכירה במרכז העיר עפולה דירת 4 חדרים מרווחת ומקסימה, בבניין בן 6 קומות, סלון פתוח ומטבח גדול עם מקום אחסון רב, חדר הורים פרטי עם חדר מקלחת ושירותים, חדרי שינה גדולים עם חלונות כפולים +ממ"ד, מרפסת שמש מעלית, מחסן וחניה פרטית, מיקום מאוד מרכזי בקרבת מוסדות חינוך, פארק ילדים שכונתי, ומתחמי קניות. מצויינת למגורים / השקעה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
10,403 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?645,000 ₪
1,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,316 ‏₪
סה״כ הלוואה‏645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74791522פורסם ב25/03/26