נכס עם ממ״ד
4,100,000 ₪4,400,000 ₪

ריש לקיש

נכס עם ממ״ד

דירה, קטמון הישנה, ירושלים

4חדרים
קומה4/5
130מ״ר

דירה מקבלן ברחוב ריש לקיש! בבניין בעיצומו של פרויקט תמ"א 38 – ואתם נהנים מהדירות החדשות שהקבלן מוסיף.אופציות תשלום מעולים 10-90/20-80 הזדמנות נדירה באזור מבוקש, שקט ופסטורלי, עם קהילה מעולה. יש עדיין אפשרות לשנות את תכנון הדירה לפי הצרכים שלכם! כולל 2 מרפסות אחת סוכה! מחסן 10 - 20 מ"ר וחניה תת'קרקעית. אל תפספסו – דירה עם פוטנציאל גבוה ועתיד בטוח! מגן נדלן מגנים לך על העסקה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
95 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
31,538 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,050,000 ₪
4,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62052834פורסם ב26/11/25