נכס עם ממ״ד
2,200,000 ₪

קול צופיך 3

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, קדומים, קדומים

5חדרים
קרקע
260מ״ר

למכירה בית בשכונת 'קול צופייך' בקדומים . 4 חדרי שינה מרווחים בתוכם ממ"ד ויחידת הורים עם שירותים צמודים , סלון ומטבח . חצר גדולה עם עצי פרי. נוף פתוח , כיווני אוויר טובים נגישות ללא מדרגות מצד החצר . שווה לראות! מחיר לפי שמאות 2,200,000 שח .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
120 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
8,461 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41257500פורסם ב14/05/26