נכס עם ממ״ד
1,825,000 ₪

רמט

נכס עם ממ״ד

דירה, לוד

4חדרים
קומה5/23
92מ״ר

בית הנדל"ן מציג למכירה במיקום הכי מתפתח בלוד תקבלו דירת 3 חדרים 92 מר עם מרפסת שמש מחסן צמודה לדירה ,חניה ,מעלית נגישות לנכים ושכירות עוברת עד לקבלת מפתח 4500 שח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
23
חניות
1
מחיר למ"ר
19,836 ₪
תאריך כניסה
13/12/28

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?912,500 ₪
1,825,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,691 ‏₪
סה״כ הלוואה‏912,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53818648פורסם ב10/05/26