נכס עם ממ״ד
1,440,000 ₪1,470,000 ₪

יפה נוף

נכס עם ממ״ד

דירה, מצפה העמק, מגדל העמק

4חדרים
קומה5/7
120מ״ר

למכירה בבלעדיות אנגלו סכסון העמק ברחוב שכונת יפה נוף דירה מדהימה כחדשה דירת 4 חדרים כ-120 מ"ר מרפסת כ-15 מ"ר קומה חמישית נוף מדהים לעמק ממ"ד מחסן חנייה מיזוג בכל הדירה יחידת הורים בניין חדש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
12,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?720,000 ₪
1,440,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,701 ‏₪
סה״כ הלוואה‏720,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56844413פורסם ב14/12/25