מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (5)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (5)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן למכירה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן
574 תוצאות
דירת גן, אורנית
6 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
אדיר נדל"ן ויזמות
אדיר נדל"ן ויזמות
₪ 3,295,000
גבעת טל
גג/ פנטהאוז, גבעת טל, אלפי מנשה
6 חדרים • קומה 6 • 288 מ״ר
בלעדי
נדל"ן אריאל
נדל"ן אריאל
₪ 680,000
דרך שמונה עליות
דופלקס, אלון מורה, אלון מורה
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
פרויקט חדש
גינות רבבה
דירת גן, רבבה, רבבה
6 חדרים • קומה קרקע • 153 מ״ר
החל מ-
2,700,000 ₪
₪ 5,100,000
שער לוי 2
דירת גן, התמר, ביתר עילית
11 חדרים • קומה 1 • 442 מ״ר
ירד ב-50,000 ₪
₪ 2,250,000
סיני 15
דירת גן, פסגות, פסגות
5.5 חדרים • קומה קרקע • 216 מ״ר
ירד ב-400,000 ₪
₪ 5,500,000
ערוגות 1
דירת גן, נווה מנחם, גבעת זאב
5 חדרים • קומה קרקע • 359 מ״ר
₪ 2,700,000
ערבי נחל 7
גג/ פנטהאוז, צופים, צופים
4 חדרים • קומה 7 • 143 מ״ר
₪ 2,950,000
קצות החושן 13
גג/ פנטהאוז, קרית ספר, מודיעין עילית
5.5 חדרים • קומה 4 • 150 מ״ר
₪ 3,800,000
אש קודש 9
דירת גן, הדקל, ביתר עילית
7 חדרים • קומה 1 • 230 מ״ר
₪ 3,800,000
אבי עזרי 6
דירת גן, מתיתיהו מזרח, מודיעין עילית
6.5 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
₪ 4,100,000
מבוא ירושלים 1
דירת גן, כפר אדומים, כפר אדומים
7 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
₪ 2,700,000
ברוש 41
דירת גן, לשם, עלי זהב
5 חדרים • קומה קרקע • 340 מ״ר
₪ 2,375,000
הנבל 1
דירת גן, נווה מנחם, קרני שומרון
5 חדרים • קומה 1 • 170 מ״ר
₪ 2,890,000
גולן 13
דופלקס, גבעת טל, אלפי מנשה
6 חדרים • קומה 1 • 257 מ״ר
₪ 3,280,000
הזית 1
דירת גן, רבבה, רבבה
6 חדרים • קומה 1 • 245 מ״ר
₪ 4,500,000
ארבעת המינים 16
דירת גן, קרית יערים, גבעת זאב
5 חדרים • קומה קרקע • 284 מ״ר
₪ 3,820,000
פרי מגדים 1
דירת גן, מגדים, מעלה אדומים
6 חדרים • קומה 1 • 470 מ״ר
₪ 2,980,000
קדושת לוי 78
דירת גן, התמר, ביתר עילית
5 חדרים • קומה 4 • 255 מ״ר
₪ 4,800,000
האיילות 1
דירת גן, אגן האיילות, גבעת זאב
9.5 חדרים • קומה 2 • 275 מ״ר
₪ 1,490,000
איבי נחל 1
גג/ פנטהאוז, אבני חפץ, אבני חפץ
4 חדרים • קומה 4 • 162 מ״ר
₪ 4,500,000
רשב"א 10
דירת גן, נאות הפיסגה, מודיעין עילית
5 חדרים • קומה קרקע • 270 מ״ר
₪ 2,950,000
כנסת מרדכי 28
דירת גן, התמר, ביתר עילית
5.5 חדרים • קומה קרקע • 225 מ״ר
₪ 3,200,000
חוט השני 11
דירת גן, מגדים, מעלה אדומים
6 חדרים • קומה 1 • 330 מ״ר
נדל"ן אריאל
נדל"ן אריאל
₪ 2,100,000
דרך תא"ל אורי בראון 13
דופלקס, רובע ב', אריאל
7 חדרים • קומה 2 • 172 מ״ר
דבש נכסים
דבש נכסים
₪ 2,450,000
השיקמה
דירת גן, צמח השדה, מעלה אדומים
4.5 חדרים • קומה 1 • 240 מ״ר
בלעדי
נדל"ן אריאל
נדל"ן אריאל
₪ 1,750,000
דרך הציונות 36
דירת גן, רובע ג', אריאל
4 חדרים • קומה קרקע • 215 מ״ר
בלעדי
ניקול הנדל"ן
ניקול הנדל"ן
₪ 1,550,000
דופלקס
דופלקס, קרני שומרון
4 חדרים • קומה 1 • 125 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
EXPO | אקספו נדל"ן
נדל"ן אריאל
מרכז הנכסים שיווק נדל"ן
מרכז הנכסים שיווק נדל"ן
מרכז הנכסים שיווק נדל"ן
₪ 2,650,000
דופלקס
דופלקס, מעלה אדומים
4 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
בלעדי
EXPO | אקספו נדל"ן
EXPO | אקספו נדל"ן
₪ 2,300,000
הררי קדם
דופלקס, רבבה, רבבה
5 חדרים • קומה 1 • 116 מ״ר
ירד ב-51,000 ₪
Landsman
Landsman
₪ 2,599,000
דירת גן
דירת גן, אורנית
5 חדרים • קומה 1 • 125 מ״ר
בלעדי
דבש נכסים
דבש נכסים
₪ 1,990,000
השופר
דירת גן, כלי שיר, מעלה אדומים
4 חדרים • קומה 1 • 160 מ״ר
נדל"ן אריאל
נדל"ן אריאל
₪ 1,980,000
יפה נוף 11
דירת גן, רובע ה', אריאל
4 חדרים • קומה קרקע • 205 מ״ר
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 2,590,000
עת הזמיר
דירת גן, מגדים, מעלה אדומים
3.5 חדרים • קומה 1 • 168 מ״ר
תיווך אלמה
תיווך אלמה
₪ 3,690,000
מבוא הקתרוס
דופלקס, כלי שיר, מעלה אדומים
7 חדרים • קומה קרקע • 220 מ״ר
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 4,350,000
הגיר
דירת גן, נופי סלע, מעלה אדומים
5.5 חדרים • קומה קרקע • 259 מ״ר
ירד ב-40,000 ₪
פסגת הנכסים תיווך ושיווק נדל'ן
פסגת הנכסים תיווך ושיווק נדל'ן
₪ 2,450,000
סביון
דירת גן, גבע בנימין, אדם - גבע בנימין
4.5 חדרים • קומה קרקע • 108 מ״ר
MyPlace הגעתם הביתה
MyPlace הגעתם הביתה
₪ 2,150,000
שלדג
דופלקס, צוותא ב, אלפי מנשה
4 חדרים • קומה 2 • 123 מ״ר
גשר נכסים
גשר נכסים
₪ 1,950,000
השיקמה
דירת גן, צמח השדה, מעלה אדומים
3 חדרים • קומה קרקע • 189 מ״ר
דבש נכסים
דבש נכסים
₪ 2,590,000
סמטת נחל יעלים
דירת גן, הנחלים, מעלה אדומים
5 חדרים • קומה 1 • 180 מ״ר
תיווך מאור
תיווך מאור
₪ 3,180,000
דרגות
גג/ פנטהאוז, נווה מנחם, גבעת זאב
5 חדרים • קומה 3 • 186 מ״ר
אימודן יבוא שיווק ותיווך בע"מ
אימודן יבוא שיווק ותיווך בע"מ
₪ 1,750,000
קול התור 2
דירת גן, מגדים, מעלה אדומים
2 חדרים • קומה קרקע • 140 מ״ר
קובי קינדה נדל"ן בהתאמה אישית
קובי קינדה נדל"ן בהתאמה אישית
₪ 1,550,000
דירת גן
דירת גן, אבני חפץ
4 חדרים • קומה 2 • 170 מ״ר
ירד ב-40,000 ₪
תיווך אילון
תיווך אילון
₪ 2,250,000
צמח השדה
גג/ פנטהאוז, צמח השדה, מעלה אדומים
4.5 חדרים • קומה 4 • 155 מ״ר