מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (13)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (13)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נכסים מרובים למכירה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן
נכסים מרובים למכירה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן
2,471 תוצאות
מרכז הנכסים שיווק נדל"ן
₪ 1,540,000
דירה
דירה, מעלה אדומים
4 חדרים • קומה 2 • 89 מ״ר
דרור נדלן
דרור נדלן
₪ 3,300,000
שגיא
דו משפחתי, שגיא, אלפי מנשה
5 חדרים • קומה קרקע • 350 מ״ר
בלעדי
נדל"ן אריאל
נדל"ן אריאל
₪ 1,990,000
מוריה
דירת גן, רובע ה', אריאל
4 חדרים • קומה קרקע • 164 מ״ר
פרויקט חדש
גינות רבבה
דירת גן, רבבה, רבבה
6 חדרים • קומה קרקע • 145 מ״ר
החל מ-
2,850,000 ₪
₪ 2,140,000
הארז 14
מגרשים, עץ אפרים, עץ אפרים
קומה קרקע • 285 מ״ר
נוף פתוח לפארק
חדש מקבלן
4 כיווני אוויר
ירד ב-110,000 ₪
₪ 3,690,000
האלון 1
בית פרטי/ קוטג', סלעית, סלעית
5 חדרים • קומה קרקע • 440 מ״ר
חניה
4 כיווני אוויר
3 חדרי מקלחת
₪ 2,740,000
זרובבל 5
דירה, דקל, אפרת
4.5 חדרים • קומה 2 • 140 מ״ר
נוף פתוח לפארק
3 כיווני אוויר
ממ"ד
₪ 1,800,000
הר ציון 7
בית פרטי/ קוטג', עלי, עלי
9 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
חניה
4 כיווני אוויר
4 חדרי מקלחת
₪ 3,200,000
חוט השני 52
דירת גן, מגדים, מעלה אדומים
5 חדרים • קומה 2 • 295 מ״ר
3 כיווני אוויר
3 חדרי מקלחת
נוף פתוח לעיר
₪ 4,400,000
התאנה 8
דו משפחתי, עץ אפרים, עץ אפרים
9 חדרים • קומה קרקע • 367 מ״ר
3 כיווני אוויר
4 חדרי מקלחת
2 מרפסות
₪ 1,180,000
איבי נחל 1
דירה, אבני חפץ, אבני חפץ
4 חדרים • קומה 1 • 105 מ״ר
ממ"ד
חניה
2 מרפסות
לא צוין מחיר
קול התור 6
בית פרטי/ קוטג', סנסנה, סנסנה
5 חדרים • קומה קרקע • 1200 מ״ר
חניה
4 כיווני אוויר
2 מרפסות
₪ 4,600,000
תפוח 4
דו משפחתי, אלקנה, אלקנה
6 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
3 כיווני אוויר
4 חדרי מקלחת
2 מרפסות
₪ 3,500,000
החרמון 13
דו משפחתי, רובע א', אריאל
קומה קרקע • 390 מ״ר
3 חדרי מקלחת
3 כיווני אוויר
חניה
ירד ב-205,000 ₪
₪ 2,695,000
הברוש 18
בית פרטי/ קוטג', גינות שומרון, קרני שומרון
6.5 חדרים • קומה קרקע • 246 מ״ר
נכס חדש
ממ"ד
יחידת הורים
₪ 5,950,000
חפץ חיים 6
דירה, הדקל, ביתר עילית
6 חדרים • קומה 1 • 380 מ״ר
נוף פתוח לפארק
3 כיווני אוויר
ממ"ד
₪ 3,850,000
אלמוג 20
בית פרטי/ קוטג', עלי זהב, עלי זהב
5.5 חדרים • קומה קרקע • 425 מ״ר
חניה
4 כיווני אוויר
ממ"ד
₪ 1,900,000
גאון הירדן 143
דו משפחתי, מעלה אפרים, מעלה אפרים
6 חדרים • קומה קרקע • 330 מ״ר
2 מרפסות
בהזדמנות
חבל לפספס
₪ 3,450,000
הרימון 14
דו משפחתי, בית אל, בית אל
10 חדרים • קומה קרקע • 400 מ״ר
חניה
3 חדרי מקלחת
3 כיווני אוויר
₪ 615,000
גלעד 1
דירת גן, אלון מורה, אלון מורה
3 חדרים • קומה 3 • 150 מ״ר