מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
2 - 2.5 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
2 - 2.5 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן למכירה במישור החוף הצפוני
822 תוצאות
החל מ-
1,990,000 ₪
החל מ-1,990,000 בפריסייל
פרויקט חדש
אלמוג כרמל מערב חיפה
חיפה
הזדמנות אחרונה לתנאי 15/85
GET IN
GET IN
₪ 1,350,000
המלך דוד 6
דירה, נווה דוד, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
מבנים
מבנים
₪ 1,749,000
גיורא יוספטל
דירה, קרית ים ב', קרית ים
2.5 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
REMAX חלוצים
REMAX חלוצים
לא צוין מחיר
הרצל 51
דירה, עכו
2.5 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
פרויקט במבצע
במחירי סגירה–לכניסה מיידית
AQUA WEST PRIME – אקווה ווסט פריים
ארזי הלבנון 20, חדרה
5 חדרים
0-2 קומות
החל מ-
2,830,000 ₪
במחירי סגירה–לכניסה מיידית
למידע נוסף על הפרויקט
פרויקט במבצע
ERA רובע העתיד של חדרה
דירה, הזיתים, חדרה
2 חדרים • קומה 17-37
לא צוין מחיר
החל מ-1,990,000 בפריסייל
פרויקט חדש
אפי על הפארק, נהריה
דירת גן, שמעון פרס/ האצטדיון, נהריה
2 חדרים • קומה קרקע
לא צוין מחיר
סטנדרט פרימיום
פרויקט חדש
אגמי בראשית
דירה, גבעת נשר, נשר
3 חדרים
לא צוין מחיר
בית. שכונה. קהילה.
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
פרויקט חדש
O BIALIK
דירה, נאות אפק, אפקה, קרית ביאליק
3 חדרים
לא צוין מחיר
85 דירות כבר נמכרו!
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
פרויקט חדש
סביוני הגבעה- גבעת הכלניות
דירה, גבעת הרקפות, גבעת תל חי, קרית אתא
3 חדרים
לא צוין מחיר
2 דירות בקומה
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
ירד ב-130,000 ₪
שביט נכסים
שביט נכסים
₪ 1,020,000
ברנר
דירה, רמות רמז, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 47 מ״ר
In-vest
In-vest
₪ 650,000
הרצליה
דירה, הרצליה, חיפה
2.5 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
בלעדי
פיש נדלן
פיש נדלן
₪ 1,090,000
מסדה
דירה, מסדה, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
אבן פינה
אבן פינה
₪ 775,000
יבניאלי
דירה, קרית אתא
2 חדרים • קומה 2 • 52 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
נדל"ן חדרה
אנגלו סכסון נהריה
RICH נדל"ן
רימקס SMART
easy 2 buy it
תיווך אדיר
לירון י.ש. נדל"ן
לירון י.ש. נדל"ן
₪ 740,000
זאב ז'בוטינסקי
דירה, עכו
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
ענת בן דוד יעוץ ושיווק נדל"ן
ענת בן דוד יעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 950,000
ההשכלה 18
דירה, גבעת נשר, נשר
2.5 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
תיווך ענת
תיווך ענת
₪ 640,000
דירה
דירה, עכו
2 חדרים • קומה 2 • 54 מ״ר
א.א פרימיום נדל"ן
א.א פרימיום נדל"ן
₪ 950,000
דירה
דירה, זכרון יעקב
2 חדרים • קומה 2 • 47 מ״ר
ביגר בית ממכר נכסים
ביגר בית ממכר נכסים
₪ 1,795,000
המושב
דירה, מרכז כרכור, פרדס חנה כרכור
2 חדרים • קומה 1 • 62 מ״ר
ירד ב-95,000 ₪
Real Location
Real Location
₪ 1,700,000
קרית ספר
דירה, אחוזה, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
תווך מוריה
תווך מוריה
₪ 1,190,000
אינטרנשיונל
דירה, רמות רמז, חיפה
2.5 חדרים • קומה 3 • 45 מ״ר
תיווך דרך ה'ים
תיווך דרך ה'ים
₪ 1,350,000
תיירות ונופש
תיירות ונופש, נהריה
2 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
ירד ב-57,000 ₪
נדלן עברי
נדלן עברי
₪ 1,190,000
אהרונוביץ'
דירת גן, קרית חיים מזרחית, חיפה
2 חדרים • קומה קרקע • 48 מ״ר
ירד ב-35,000 ₪
דואט נדל"ן
דואט נדל"ן
₪ 895,000
הלל
דירה, הדר עליון, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
שלומי אמר שירותי תיווך והשבחה
שלומי אמר שירותי תיווך והשבחה
₪ 1,380,000
חורב
דירה, רמת בגין, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
מיטב ליווי והשקעות בנדל"ן
מיטב ליווי והשקעות בנדל"ן
₪ 1,290,000
שדרות דגניה
דירה, קרית חיים מערבית, חיפה
2.5 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
תותים בתים בהתאמה אישית
תותים בתים בהתאמה אישית
₪ 1,100,000
ירושלים
דירה, הדר מרכז, חיפה
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
בלעדי
נאוה איצקוביץ- תיווך נדל"ן ברמה אחרת
נאוה איצקוביץ- תיווך נדל"ן ברמה אחרת
₪ 1,690,000
נאות גולף
דירה, נאות גולף, קיסריה
2.5 חדרים • קומה 3 • 45 מ״ר
בלעדי
פיש נדלן
פיש נדלן
₪ 850,000
בן יהודה
דירה, מסדה, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
נדל"ן בקו החוף
נדל"ן בקו החוף
₪ 1,450,000
שבטי ישראל 4
דירה, גבעת אולגה, חדרה
2.5 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
1
32
33
34
35
36
37
38
39
עמוד 37 מתוך 39
ראשי
נדל״ן למכירה
מישור החוף הצפוני
פרויקט חדש
אלמוג כרמל מערב חיפה
חיפה
הזדמנות אחרונה לתנאי 15/85
התראה
מפה