נכס עם ממ״ד
1,400,000 ₪

שוהם 78

נכס עם ממ״ד

דירה, אבני חן, חריש

4חדרים
קרקע
104מ״ר

דירה מהממת ומושקעת בקומת קרקע (אין צורך במעלית) מטבח ענק מנגר, מחסן, מרפסת סוכה, פרטיות מלאה, שמורה מאד, מיקום מעולה, מתוכננת היטב, נוחה ונגישה ללא תיווך!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
97 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
13,461 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?700,000 ₪
1,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,598 ‏₪
סה״כ הלוואה‏700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87890473פורסם ב13/05/26