בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,500,000 ₪4,680,000 ₪

מרדכי זעירא 9

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, המשתלה, תל אביב יפו

4חדרים
קומה1/3
105מ״ר

חדש בשוק : למכירה בבלעדיות דירת 4 חדרים שקטה ומקסימה ברחוב הכי מבוקש בשכונה. קומה 1 מ-3 בבניין בוטיק של 6 דיירים ברחוב הולנדי. 105 מ"ר בארנונה. מרפסת שמש קטנה וחמודה. סלון גדול ומרווח עם מקום לפינת אוכל ועבודה. מטבח יפה עם מרפסת שירות צמודה. חדר הורים עם מאסטר גדול מאד. 2 חדרי ילדים , אחד מהם ממ"ד. אמבטיה/שירותי ילדים, שירותי אורחים. מסדרון מרווח מאד. 2 חניות ומחסן. מרחק הליכה להכל . חובה לראות!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
2
מחיר למ"ר
42,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,250,000 ₪
4,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,566 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67218392פורסם ב13/01/26