נכס עם ממ״ד
2,050,000 ₪

תל גיבורים

נכס עם ממ״ד

דירה, בני ברק

4חדרים
קומה6/7
86מ״ר

מציאה! במיקום הכי טוב בפרדס כץ קרוב למגדלים 2 דקות מרבי עקיבא דקות ספורות מסוקולוב, דק בודדות מתחנת הרכבת הקלה - לגור קרוב להכל! 4 חדרים בבניה קומה 6 עורף פתוח לנוף מרפסת שמש יחידת הורים מפרט גבוה התמונה להמחשה בלבד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,837 ₪
תאריך כניסה
11/03/29

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83716529פורסם ב11/05/26