מקלט בניין
1,185,000 ₪

ההגנה 416

מקלט בניין

דירה, הרי"ף, אופקים

3חדרים
קומה1/3
78מ״ר

דירת 3 חדרים קומה ראשונה, משופצת, מזגנים וסורגים חדשים, מטבח גדול, חדר שירות גדול מהרגיל, ללא היזק ראייה, משנת יוסף בחנייה, בניין חיפוי אבן. יש גמישות. ללא תיווך. מתווכים בבקשה לא להטריד, תודה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,192 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?592,500 ₪
1,185,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,046 ‏₪
סה״כ הלוואה‏592,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67255947פורסם ב07/05/26