מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
סינונים נוספים
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
סינונים נוספים
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
3,221 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
נדל'ן אנושי
נדל'ן אנושי
₪ 10,500
שילה
דירה, רמת גן
5 חדרים • קומה 7 • 128 מ״ר
ירד ב-300 ₪
גבעות נדל"ן
גבעות נדל"ן
₪ 8,500
הל"ה
דירה, הל"ה, גבעתיים
4.5 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
וסרמן נכסים
וסרמן נכסים
₪ 7,500
הנביאים
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
4 חדרים • קומה 11 • 100 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 6,400
הרכסים 61
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
3.5 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
₪ 6,500
רחל המשוררת 13
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
4 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
₪ 13,000
יואב 30
גג/ פנטהאוז, חרוזים, רמת גן
4 חדרים • קומה 9 • 125 מ״ר
₪ 14,000
דב גרונר 19
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 2 • 140 מ״ר
ירד ב-400 ₪
₪ 8,100
יוסף אהרונוביץ' 19
גג/ פנטהאוז, נווה רמז, חולון
5 חדרים • קומה 2 • 185 מ״ר
ירד ב-700 ₪
₪ 12,200
הרמן כהן 6
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
₪ 10,500
דקר 14
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
4 חדרים • קומה 7 • 180 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 7,500
יריחו 29
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 5 • 210 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 5,400
הרשת 33
דירה, לב העיר, בת ים
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
₪ 7,000
מעפילי אגוז 60
דירה, נווה חן, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 1 • 110 מ״ר
₪ 8,300
אחדות העבודה 1
דירה, בורוכוב, גבעתיים
4 חדרים • קומה 3 • 116 מ״ר
₪ 7,500
חד נס 31
דירה, נגבה, רמת גן
4.5 חדרים • קומה 3 • 150 מ״ר
₪ 9,600
ישראליס 10
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 100 מ״ר
₪ 8,000
לסקוב 25
דירה, בן גוריון, חולון
5 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
₪ 18,000
ניסים אלוני 6
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 21 • 155 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לעיר
מטבח גדול
₪ 10,500
הפודים 30
דירה, נחלת גנים, רמת גן
4 חדרים • קומה 5 • 112 מ״ר
₪ 16,500
אבן ספיר 15
דו משפחתי, שיכון דן, נווה דן, תל אביב יפו
6 חדרים • קומה קרקע • 370 מ״ר
לא צוין מחיר
ההסתדרות 2
דירה, נאות רחל, חולון
3.5 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
ירד ב-1,100 ₪
₪ 10,900
דוגית 20
גג/ פנטהאוז, דרום מערב ותיק, בת ים
5.5 חדרים • קומה 6 • 239 מ״ר
₪ 9,500
נורית הירש 9
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
5 חדרים • קומה 22 • 135 מ״ר
ירד ב-1,400 ₪
Springboard Real Estate
Springboard Real Estate
₪ 10,000
משמר הגבול
בית פרטי/ קוטג', אפקה, תל אביב יפו
7.5 חדרים • קומה קרקע • 700 מ״ר
פאטיו בתי יוקרה
פאטיו בתי יוקרה
₪ 25,000
פנקס
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 7 • 150 מ״ר
גיל & לידור נדל"ן
גיל & לידור נדל"ן
₪ 14,500
נחמני
גג/ פנטהאוז, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 110 מ״ר
הלל נכסים
הלל נכסים
₪ 190,000
דיזנגוף
בניין מגורים, תל אביב יפו
קומה קרקע • 1000 מ״ר
אל שיא נכסים
₪ 8,800
דירה
דירה, חולון
5 חדרים • קומה 3 • 140 מ״ר
בלעדי
פיקי מור
פיקי מור
₪ 20,000
רמת אביב ג'
גג/ פנטהאוז, רמת אביב ג', תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 11 • 210 מ״ר
הומלי בא לי בית HOMERUN
הומלי בא לי בית HOMERUN
₪ 9,500
אורי צבי גרינברג 4
דירה, אזורי חן, גימל החדשה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 120 מ״ר
חדש מקבלן
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 35,000
נווה צדק
גג/ פנטהאוז, נווה צדק, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 232 מ״ר
תיווך ירושלמי
תיווך ירושלמי
₪ 7,800
המרי
דירה, שינקין, גבעתיים
4 חדרים • קומה 1 • 115 מ״ר
I.D.O GRUOP
I.D.O GRUOP
₪ 12,900
בני אפרים
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
בלעדי
Ethic Real Estate
Ethic Real Estate
₪ 9,800
החי"ל
דירה, נגבה, רמת גן
5 חדרים • קומה 4 • 115 מ״ר
סילביה - נדלן יפואי
סילביה - נדלן יפואי
₪ 10,000
מכללת תל אביב יפו, דקר
דירת גן, מכללת תל אביב יפו, דקר, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה קרקע • 170 מ״ר
פסגות אביב
פסגות אביב
₪ 10,500
אליהו חכים