נכס עם ממ״ד
2,380,000 ₪

האר"י הקדוש

נכס עם ממ״ד

דירה, מחנה יהודה, פתח תקווה

4חדרים
קומה2/7
116מ״ר

דירת משפחה מושלמת בלב מחנה יהודה! ברחוב הארי הקדוש, שקטה, עורפית ומוארת- 4 חדרים XL!!!! סלון ומטבח ענקיים! שלושה כיווני אוויר, בניין חדיש עם מעלית ממ"ד וחניה בטאבו! 2 מקלחות ושני שירותים(יחידת הורים),מיזוג מלא עם דמפרים, סגירת חורף במרפסת ועוד..

מ״ר בנוי
104 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
20,517 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,190,000 ₪
2,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,117 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,190,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41285985פורסם ב15/12/25