נכס עם ממ״ד
3,600,000 ₪

שאר העיר

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', עומר

4חדרים
קרקע
600מ״ר

למכירה בעומר החדשה בבלעדיות בשכונה הצבאית וילה מדהימה בעלת מפלס 1 (ללא מדרגות) עם בריכה 8/4 3 חד שינה וסלון , יחידת הורים ענקית מפנקת מאוד עם ארונות קיר , מקלחות משופצות, מטבח משודרג עם אי ישיבה , גינה היקפית , פרגולה ועוד .. יש היתר בניה משולם לבנייה מיידית לקומה נוספת . קיימת אופציה של בניית חדר נוסף בקומת הקרקע . פינוי קיץ 26

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
6,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,800,000 ₪
3,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,253 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48640839פורסם ב03/09/24