נכס עם ממ״ד
2,050,000 ₪

שדרות עמק חפר 28

נכס עם ממ״ד

דירה, שקמים ואגמים, אשקלון

4חדרים
קומה5/8
108מ״ר

למכירה באגמים! לא תיווך!! דירת 4 חדרים חדשה 98 מטר + 11 מרפסת (חזית) בבניין בן 6 שנים קו שני לאגם קבלן "פרץ בוני הנגב" • מטבח מודרני • 2 חדרי רחצה (חיפויים עד התקרה) • יחידת הורים • מזגן מיני מרכזי • תריסים חשמליים • רשתות בכל הדירה • חנייה פרטית • 2 מעליות • חדר כושר בבניין **פינוי שנה **אפשרות מרוהטת ** לא בשבת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
18,981 ₪
תאריך כניסה
21/02/27

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81914735פורסם ב21/02/26