נכס עם ממ״ד
1,749,000 ₪

שבי ציון

נכס עם ממ״ד

דירה, אשדוד

4חדרים
קומה4/7
110מ״ר

למכירה דירת 4 חדרים ברובע א' לאחר תמ"א 38. דירה משופצת ומרווחת במיוחד. סלון ענק עם יציאה למרפסת. מטבח גדול עם אופציה להרחבה. 2 שירותים ומקלחת. פרויקט תמ"א 38 מאוד איכותי. פינוי מיידי. מחיר מציאה !!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,900 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?874,500 ₪
1,749,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,495 ‏₪
סה״כ הלוואה‏874,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44279115פורסם ב14/06/24