מקלט במרחק 114 מ׳
1,170,000 ₪

העלייה 65

מקלט במרחק 114 מ׳

דירה, עמידר, נהריה

1חדרים
קרקע
33מ״ר

בבלעדיות ברחוב העלייה בנהריה, דירת סטודיו קו ראשון לים, משופצת ויפה, עם בריכה במתחם המגורים, קו ראשון לים, מצוינת להשקעה ומגורים כאחד! לפרטים נוספים ותיאום סיור נכס- צרו קשר- אנה מירקין רימקס נהריה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
35,454 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?585,000 ₪
1,170,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,007 ‏₪
סה״כ הלוואה‏585,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76718610פורסם ב30/10/25