נכס עם ממ״ד
1,950,000 ₪

קרית ארבע

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קרקע
128מ״ר

דירה מרווחת ומזמינה בלב קרית ארבע, יישוב ותיק עם כל השירותים הקהילתיים, החינוכיים והמסחריים ואווירה שאין בשום מקום אחר. הדירה ממוקמת בפרויקט חדש בן כ-8 שנים, מדורגים ד', בניין מטופח ואיכותי, בקומת כניסה נוחה במיוחד. חלל מגורים גדול ומואר, תכנון חכם שמנצל כל מטר, ויציאה למרפסת סוכה רחבה מושלמת לאירוח, לחגים ולשגרה רגועה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
116 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,234 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73018143פורסם ב14/01/26