נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪3,950,000 ₪

אשבול

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', עלמון, עלמון

9חדרים
קרקע
318מ״ר

לאחר הורדת מחיר משמעותית למכירה בישוב ענתות- 7 דק' פסגת זאב/גבעה הצרפתית. בית פרטי 9 חדרים כחצי דונם -318 מ''ר בנוי! גינה היקפית גדולה הבית היום מחולק ל3 יחידות- 2 דירות ארבעה חדרים+יחידה נוספת של סטודיו חניה פרטית, פוטנציאל גבוה, נוף פסטורלי מטורף! פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
318 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
11,603 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74977640פורסם ב06/01/26