נכס עם ממ״ד
2,130,000 ₪

מעלה מכמש

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה2/4
121מ״ר

דירה ענקית בבנייה איכותית, דירה מרווחת 121 מ"ר, 4 חדרים פונה לנוף פתוח, מרפסת סוכה 26 מ"ר + גינה קטנה. הכנות למיזוג בכל הדירה, בנייני בוטיק, רק 6-8 משפחות בבניין, 2 משפחות בכל קומה, צמוד לבית כנסת וגן משחקים. ממ"ד. קהילה צעירה חמה ועוטפת! מקום מדהים לגדל את הילדים. 12 דקות מירושלים!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
17,603 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,065,000 ₪
2,130,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,475 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,065,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52566608פורסם ב22/02/26