מקלט במרחק 955 מ׳
1,530,000 ₪

רמת הגולן 15

מקלט במרחק 955 מ׳

דירה, רובע ד', אריאל

4חדרים
קומה2/2
92מ״ר

בהזדמנות צמוד לאוניברסיטה! דירת 4 חדרים שהפכו אותה ל- 5 חדרים, אידיאלית ל- 4 סטודנטים, מרוהטת מאובזרת וממוזגת קומפלט. דירה קלאסית להשקעה! גמיש במחיר לרציניים! כל הקודם זוכה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,630 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?765,000 ₪
1,530,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,933 ‏₪
סה״כ הלוואה‏765,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51910705פורסם ב12/06/25