נכס עם ממ״ד
4,350,000 ₪

מבשרת ציון

נכס עם ממ״ד

דירת גן

5חדרים
קומה2/3
140מ״ר

דירה מושלמת!!! הכל במפלס אחד!! נגישות מלאה!! ברחוב שקט ונעים! בבניין בוטיק איכותי ושקט בן 5 דיירים בלבד. דירת 5 חדרים, משודרגת ומוארת, מטופחת לכניסה מיידית! דירת 5 חדרים, סלון מרווח עם מרפסת הצופה לנוף!! יחידת הורים עם יציאה למרפסת נוספת, גינה אחורית גדולה ומטופחת, 2 חניות, מקורות, מחסן, מעלית מהחניה עד לפתח הבית. נוחות מירבית. כניסה מיידית. מפתחות במשרד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
2
מחיר למ"ר
31,071 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,175,000 ₪
4,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,181 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69578599פורסם ב05/10/25