מקלט במרחק 44 מ׳
1,690,000 ₪

רפאל אלנקווה

מקלט במרחק 44 מ׳

דירה, רמת משה / בית שמש הוותיקה, בית שמש

4חדרים
קומה3/4
90מ״ר

רחוב רפאל אנקווה 15,שכונת הגפן- בית שמש דירת 4 חדרים גדולה ומרווחת 80 מ"ר בטאבו מזגנים בסלון ובכל החדרים מסודרת ושמורה היטב פינת אוכל מוגדרת 2 שירותים חנייה בשפע בקרבת מקום פארקים, מוסדות חינוך,בתי כנסת, קניון נעימי מרכזי קניות ועוד והכל במרחק הליכה. פינוי בינוי שמקודם במסלול רשויות על ידי הרשות המקומית ( העירייה) התכנית למתחם כוללת פינוי כ-240 דירות קיימות לטובת הקמת כ-1600 דירות חדשות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,777 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?845,000 ₪
1,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,344 ‏₪
סה״כ הלוואה‏845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74196541פורסם ב03/09/25