בלעדיותמקלט במרחק 66 מ׳
3,600,000 ₪

עידו הנביא

בלעדיותמקלט במרחק 66 מ׳

דירה, מוסררה, מורשה, ירושלים

4חדרים
קומה1/2
100מ״ר

דירה ברמה גבוהה משופצת מהיסוד, יש כניסה פרטית ואפשרויות שימוש במרחב הכניסה לבית אשר נותן אופציות של חצר שימושית קטנה. המרפסת ממש משמעותית בגודלה שמהווה פינת שימוש לכל בני הבית. תכנון הדירה מהווה חלק משמעותי להנות מכל מ' מהדירה. יש לדירה כניסה נפרדת מהבניין שנותן אפשרות לחלוקת הדירה. דירות נוספות רבות במאגר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
36,000 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,800,000 ₪
3,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,253 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

96265550פורסם ב11/03/25