נכס עם ממ״ד
5,600,000 ₪

שערי תקווה

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

12חדרים
קרקע
780מ״ר

למכירה בשערי תקווה, בשכונת גבעת דוד המבוקשת, בית פרטי על מגרש בודד של כ-580 מ"ר. בבית העיקרי- 6 חדרים, קומת כניסה מרווחת מאד, סוויטת הורים בקומה נפרדת עם מרפסת ענקית צופה לנוף. חדרים גדולים, חצר גדולה עם עצי פרי. יחידות דיור מניבות. אפשרות חלוקה לשני בתים. בית מיוחד ולמביני עניין!! מומלץ לראות!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
460 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
7,179 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,800,000 ₪
5,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,393 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89828577פורסם ב03/01/24