נכס עם ממ״ד
4,150,000 ₪

לבונטין 28

נכס עם ממ״ד

דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2/4
70מ״ר

בלב העיר! פסיעה משד' רוטשילד בבניין באוהאוס יפיפה לשימור - במפגש הרחובות לבונטין ומקווה ישראל בבניין לשימור "בית יעקובסון" האייקוני - דירת 3חד' מרווחת 70 מ"ר בנוי עם 2 מרפסות שמש, מהסלון וחדר שינה - בקומה שניה עם מעלית וחדר ממ"ד - תקרה גבוהה, תריסי עץ חשמליים, חלונות כפולים - מוארת ופונה למערב ומזרח הבניין שופץ ב2012. מרחק הליכה קצר לתחנת הרכבת הקלה אלנבי-יהודה הלוי. צרו קשר לפרטים נוספים

פירוט ריהוט:
נחמני, שינקין, מזא"ה, יבנה, לבונטין, טרומפלדור, שניאור, בלפור, יהודה הלוי, שד' חן, ברנר, יוחנן הסנדלר, בר אילן, מלצ'ט, רש"י, החשמונאים אחד העם, ג'ורג' אליוט, לבונטין, לונץ, כרמיה, בורוכוב, בן ציון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
59,285 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,075,000 ₪
4,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,667 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61260229פורסם ב27/01/25