נכס עם ממ״ד
5,680,000 ₪

גני שרונה, קרית הממשלה

נכס עם ממ״ד

דירת גן, תל אביב יפו

4חדרים
קומה1/6
100מ״ר

במיקום הכי חם בתל אביב. בניין לקראת סיום תמ"א דירת 4 חדרים מרווחת. עם גינה היקפית שלא בטאבו אבל רק לדירה הזאת יש גישה לגינה, שהיא אינטימית וטבולה בירוק של כ 150 מטרים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
מ״ר גינה
150
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
56,800 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,840,000 ₪
5,680,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,599 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,840,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45094082פורסם ב08/05/23