נכס עם ממ״ד
8,464,000 ₪

קרית שמואל

נכס עם ממ״ד

דירה, ירושלים

5חדרים
קומה3/6
138מ״ר

דירת 5 חדרים מרווחת וחדשה כ123 מ"ר, 2 מרפסות כולל מרפסת פתוחה לסוכה, מעלית שבת, חניה פרטית תת קרקעית, דירה שווה בסטנדרט גבוהה, חימום תת רצפתי מושלם לחורף הירושלמי, מזגן חדיש, בסביבה עם אוכלוסייה איכותית, בקרבת פארקים, בתי כנסת, בתי קפה ועוד. מרחק הליכה למרכז העיר, לגן סאקר ולרחוב עזה שוקק החיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
138 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
61,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,232,000 ₪
8,464,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏21,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,232,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83730912פורסם ב10/12/24