מקלט במרחק 375 מ׳
2,690,000 ₪

אהוד מנור

מקלט במרחק 375 מ׳

דירה, כפר יונה

4חדרים
קומה9/11
120מ״ר

מיני פנטהאוז מדהים למכירה בכפר יונה עסקת השבוע שלא תרצו לפספס! דירה זו, הנמצאת ברחוב אהוד מנור, מציעה חווית מגורים יוקרתית בלב אזור המרכז בישראל. הפנטהאוז בנוי כ-120 מר עם מרפסת שמש מרווחת כ 20 מר עם סגירה מזכוכית. חנייה פרטית אחת בחוץ, מחסן אישי, דוד שמש מיזוג מלא והתאמה לנגישות לבעלי מוגבלויות. האזור הסביבתי אטרקטיבי ומתאים למשפחות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
11
חניות
1
מחיר למ"ר
22,416 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,345,000 ₪
2,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,914 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,345,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58515909פורסם ב19/11/25