לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

טייבר הירוקה

ישראל טייבר 50, גבעת הרמבם, גבעתיים
פרויקט בוטיק בשכונת גבעת רמב"ם המבוקשת בגבעתיים פנטהאוזים מרהיבים 4 ו-5 חדרים, דירות מרווחות בתכנון חכם, הבניה בעיצומה!!

קצת על השכונה: גבעת רמב”ם הינה שכונת המגורים הותיקה והמבוקשת בגבעתיים. היא השכונה שיש בה הכל. מדובר בשכונה ירוקה ושקטה, הממוקמת במרחק הליכה מתל אביב מקניון גבעתיים רחוב ויצמן ורחוב כצנלסון. מוסדות ציבור ושירותים: ישנם מספר מוסדות ציבור ושירותים, כגון גני ילדים, בתי ספר, תיכון, ספריית בית אלון, בריכת שחייה, סניפי קופות חולים, מרכז רפואי דניאלי, תיאטרון גבעתיים, מרכזים מסחריים בהם מרכז מסחרי הפניקס. קניון גבעתיים ועוד. מוקדי בילוי ופנאי בקרבת מקום: השכונה נהנית מסמיכות לקניון גבעתיים והקאנטרי, ובשכונה עצמה ממוקמים תיאטרון גבעתיים ובריכת שחייה. בכיכר רמב”ם תושבי השכונה נהנים מבתי קפה וחנויות. קצת על הפרויקט: ■ בניין בוטיק המתוכנן ברמה אדריכלית גבוהה ■ תכנון חדשני ומודרני ■ בבניין 28 יחידות דיור בלבד ■ דירות 4, 5 חדרים ופנטהאוזים ■ חניון תת קרקעי – חניות רגילות ללא מכפילים (אופציה לרכישת חניות נוספות) ■ שתי מעליות ■ חדר עגלות ואופניים עם קודן לרווחת הדיירים ■ מפרט טכני עשיר ■ בנייה ירוקה פרויקט טייבר הירוקה, ממוקם במרכז גבעתיים, בשכונת גבעת רמב"ם. טייבר הירוקה הוא פרויקט בעל עיצוב אדריכלי מהשורה הראשונה, מאחוריו חשיבה אסטרטגית לצורכי רוכשי הדירות, ניצול מרבי של שטחי הדירה, מפרט טכני עשיר ועוד. את הפרויקט מבצעת חברת צליח רוטשילד מימון והשקעות בע”מ בשיתוף עם חברת חברת סדן אחזקות 38 בע”מ. גבעתיים היא אחת הערים המבוקשות ביותר למגורים בישראל בשל מיקומה המרכזי בלב המטרפולין, ההרכב האיכותי של תושביה, הישגיה בתחום החינוך ושמירתה הקפדנית על איכות הסביבה. אנו מזמינים אתכם, להנות מאיכות חיים בסביבה ירוקה עם פארקים, גנים ציבוריים ואטרקציות לילדים, לחיות באזור מתחדש ומתפתח עם מוסדות חינוך רבים, מגוונים ואיכותיים ולשמור על נגישות גבוהה לכל מקום ומכל מקום.

סוגי נכסים בפרויקט טייבר הירוקה
  • דירה - 5 חדרים
  • דירה - 5 חדרים
  • דירה - 5 חדרים
  • דירה - 4 חדרים
  • דירה - 4 חדרים
  • גג/פנטהאוז - 5 חדרים
  • גג/פנטהאוז - 5 חדרים

אודות חברת צליח רוטשילד

צליח רוטשילד

ברוכים הבאים לקבוצת צליח-רוטשילד. תרגישו בבית. בימינו, נדיר למצוא חברה קבלנית אמיתית, כזו שנבנתה בעשר אצבעות ושבעליה עדיין זוכרים את מגע הבטון בידיים חשופות. זהו בדיוק סיפורה של קבוצת צליח-רוטשילד, שהקימו יוסף צליח ויאיר רוטשילד. כבר מהבניין הראשון האמינו צליח ורוטשילד במצוינות לצד עבודה קשה. בניין אחר בניין הם בנו את עצמם, כאשר חריצות, הגינות ויושרה משמשות להם כאבני דרך מאז ועד עצם היום הזה, לצד שמירה קפדנית על איכות הביצוע, קבלת אחריות מלאה על הנעשה בשטח והקפדה על כל פרט. עם השנים התפתחה קבוצת צליח-רוטשילד האמונה הן על ייזום הפרויקטים והן על ביצועם. המשפחה הלכה והתרחבה, אל החברה הצטרפו בני דור ההמשך, תומר ואורן צליח ורועי ולי רוטשילד, ומעגל הלקוחות, התרחב לאלפי לקוחות מרוצים. לקבוצת צליח-רוטשילד אופי יחודי ויוצא דופן בנוף חברות הנדל"ן. הוא משלב ותק, עוצמה וחוסן כלכלי, המעניקים ללקוחותיה בטחון ושקט נפשי, בזכות הפרויקטים הרבים שנבנו על-ידי החברה ומהווים את מליצי היושר הטובים ביותר שלה. למרות גודלה ועוצמתה, קבוצת צליח-רוטשילד נשארה חברה משפחתית, אישית, אנושית ולא מעונבת. דלת המשרד של מקימי החברה ומנהליה תמיד פתוחה ונגישה, ממש כמו ביום הקמתה. עסקה עם קבלן, היא עסקה עם מקצוען. עסקת נדל"ן היא משוואה המורכבת מיזם, מרוכש ומקבלן, כאשר החלק החשוב ביותר בה הוא הקבלן, אשר בונה את הבית בפועל. כאשר רוכש מבצע עסקת נדל"ן עם יזם בלבד, החלק החשוב ביותר במשוואה חסר, ומותיר אותו עם חוסר ודאות בנוגע לחלק הקריטי ביותר בעסקה. צליח-רוטשילד מוציאה את ה"נעלם" מהמשוואה ומעניקה לרוכש את הביטחון ואת הוודאות בכך שביתו נבנה בידיים הטובות ביותר. כחברה האמונה הן על הייזום והן על הביצוע של הפרויקטים שלה, קבוצת צליח-רוטשילד היא למעשה one stop shop לכל דבר ועניין הנוגע לפרויקט והיא אחראית על המוצר מההתחלה ועד הסוף: החל מעסקת רכישת הקרקע והליכי האישורים לבנייה, דרך התכנון, השיווק, הבנייה, השירות ללקוחות, שינויי הדיירים (יחד עם אדריכלית שינויי דיירים הצמודה לכל לקוח, להתאמה אופטימלית של הדירה לצרכיו האישיים), אכלוס הבניין, מסירת המפתח ועד לאחריות בדק וטיפול בצרכי הדיירים לאחר הכניסה לדירה. קבוצת צליח-רוטשילד מורכבת משתי חברות קבלניות רשומות בעלות סיווג גבוה, המאפשרות לה לבנות את הפרויקטים האולטימטיביים עבור לקוחותיה. הבחינה של כל פרויקט הן מזווית היזם והן מזווית הקבלן, מבטיחה שהפרויקט הוא אכן ישים ובר-ביצוע. הרישיון והסיווג הקבלני של קבוצת צליח-רוטשילד, מהווים ערובה למקצוענות, ניסיון, עמידה בתקנים, פיקוח שוטף ועבודה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. קבוצת צליח-רוטשילד נהנית מאיתנות פיננסית יציבה לאורך שנים, המעניקים לחברה דירוג אשראי בנקאי גבוה. בזכות החוסן הפיננסי, פרויקטי החברה מבוצעים ללא יוצא מהכלל, תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע ואף הקדמתו. כל זאת תוך הקפדה בלתי מתפשרת על מצוינות ואיכות, משלב היסודות ועד הגימור, לשביעות רצונם המלאה של הרוכשים.

פרויקטים נוספים של צליח רוטשילד