לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

מגדל הצוק

זה הזמן! מבצע דירה בראש שקט – 20% ברכישה והיתרה באכלוס

בשקט בשקט הוא הגיע. השקט של הים, השקט שאתם אוהבים, השקט שחיכיתם לו. במילה אחת - שקט. גם דירה עם שקט ונוף עוצר נשימה של הים, וגם עסקה נוחה ובטוחה לראש שקט. בשל נסיבות התקופה, פרויקט "מגדל הצוק" הנבנה בשכונת הצוק החדשה הסמוכה לטיילת נתניה ולחוף הים, מזמין אתכם ליהנות ממבצע חיוני לחודש ימים: שלמו 20% היום והיתרה – בזמן שנוח לכם. כן, בזמן שנוח לכם עד האכלוס. אנחנו נמתין. בנוסף, קבלו פטור מלא מהצמדה למדד. נכון לימים אלה, אנחנו עדיין מקיימים פגישות "אחד על אחד" בדירה לדוגמא, בהתאם להוראות משרד הבריאות – חלונות פתוחים, שומרים על שני מטר ומקפידים על היגיינה. בפרויקט דירות 5 חד' מרווחות עם מרפסת של מיני פנטהאוז ומפרט פרימיום. על מנת לתאם פגישה בדירה לדוגמא או פגישת ״אחד על אחד״ ב-zoom, פשוט לחצו או חייגו: בריאות ובשורות טובות!

מגדל הצוק
סוגי נכסים בפרויקט מגדל הצוק
  • דירה - 5 חדרים

מבצע

מגדל הצוק

אודות חברת משולם לוינשטין

משולם לוינשטין

קבוצת לוינשטין הינה חברת בניה מהוותיקות והמוערכות בארץ. לוינשטין מתמחה בייזום, פיתוח, בניה והקמה של מגדלי משרדים, שכונות מגורים ומתחמים ציבוריים רבים, ביניהם: מגדל לוינשטין תל אביב, מגדל דיסקונט תל אביב, בית אפריקה ישראל ביהוד ועוד.

אודות חברת מגיל

מגיל

חברת MAGIL, אשר נוסדה בשנת 1953 על ידי האדריכל לואיס מגיל, הינה חברה קנדית בינלאומית עם ניסיון של מעל ל- 60 שנה וידע רב במגוון רחב של תחומי בניה. החברה, אשר ידועה בעיקר בזכות שיטות הבניה החדשניות שלה. בין היתר, מגיל בנתה את מגדלי עזריאלי ומתמחה בבניית מגורי יוקרה, אך תחומי פעילותה רחבים ומגוונים וכוללים גם גורדי שחקים, נדל"ן מסחרי ומבני ציבור. בשנת 1992 הרחיבה חברת MAGIL את פעילותה מעבר לגבולות קנדה והחלה לפעול במגוון הולך וגדל של פרויקטים נדלניים בברזיל, סין וגם החלה בפעילות בישראל. חברת MAGIL חתומה על אינספור פרויקטים של מגורי יוקרה בחו"ל ושיטות הבניה הייחודיות שלה, מעלות את רמת הבנייה בארץ ומאפשרות לה להוריד משמעותית את זמן ההמתנה לדירה. חוזקותיה של החברה, בנוסף לניסיון והידע הרב שצברה במשך השנים, הן מקצועיות חסרת פשרות, יציבות וגב כלכלי איתן, מה שמבטיח ללקוחותיה את החשוב ביותר - שלווה, ביטחון והמון שקט נפשי ובנוסף, מתן מוצר איכותי וכל כך משמעותי ללקוחותיה.