לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

OLIVER – אוליבר תל אביב

שדרות ששת הימים 48, נווה אליעזר וכפר שלם מזרח, תל אביב יפו

פרויקט אוליבר תל אביב - תל אביבית מבחוץ מאובזרת מבפנים אכלוס מיידי! אתם מוזמנים ליהנות ממגוון דירות בנות 5 חד' החל מ- 3,990,000 ₪ עם מוצרי חשמל וריהוט קומפלט מתנה!

סוגי נכסים בפרויקט OLIVER – אוליבר תל אביב

  • דירה - 3 חדרים
  • דירה - 4 חדרים
  • דירה - 5 חדרים
  • גג/ פנטהאוז - 5 חדרים

מבצע

OLIVER – אוליבר תל אביב

אודות חברת אזורים

אזורים

חברת ״אזורים״ הינה חברה ציבורית ואחת מחברות היזום והבנייה הגדולות בישראל, העומדת מאחורי מגוון רחב של פרויקטים איכותיים כבר כ- 60 שנה. החברה נהנית מחוסן כלכלי אדיר וממוניטין של עשרות שנים בהן הקימה עשרות אלפי יחידות דיור ושכונות שלמות כגון: אזורים רחובות החדשה, מגדלי נאמן, אזורי חן, אזורים מוצא עילית ופרויקטים אייקונים זוכי פרסים דוגמת הרצליה הילס. כל פרויקט שלנו מלווה ע"י משרדי האדריכלים הטובים בישראל ובכל פרויקט אנו שואפים לחדשנות תכנונית, סטנדרט ביצוע גבוה ביותר ולבניה בסביבה בת קיימא. בכדי לחשוב קודם כל עליכם, הדיירים – הפרויקטים של אזורים יוצרים שילוב ייחודי בין חיי משפחה לבין העצמת חיי הקהילה והסביבה, כדי לספק איכות חיים גבוהה וחוויית מגורים חדשה ומרגשת.

אודות חברת שלום את נתן

שלום את נתן

חברת "שלום את נתן" הינה חברת בניה מהמובילות והמתקדמות בענף הבניה הציבורית המסחרית והפרטית. בבסיס החזון של שלום נתן עומדים מקצועיות, מחויבות, יכולות הביצוע והידע הרב שנצבר במהלך השנים - וכמובן, האהבה הגדולה למקצוע וללקוחות הנאמנים שמהווים את הבסיס האמיתי לקיום החברה. "שלום את נתן" חברה ליזמות ובניה דוגלת בעיסוק במקצוע מתוך זיקה ואהבה אמיתית לבניה ופיתוח הארץ ותרבות המגורים בה. החברה שואפת לקדם את תחום הבניה הירוקה ולהעלות את הסטנדרטים בענף ולהציב רף חדש של איכות בבניה. החברה רשומה אצל רשם הקבלנים בסיווג בלתי מוגבל וחברה בארגון הקבלנים של תל-אביב. מיום הקמתה מעסיקה החברה צוות ניהולי מעולה, מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה וקבלני משנה מהמובילים בענף. שיתוף הפעולה בין הצוותים השונים מהווה נדבך מהותי להצלחה "שלום את נתן" מחויבת ללקוחותיה ולכל הגופים איתם היא משתפת פעולה. החברה מייצגת אמינות, סטנדרט מקצועי גבוה, שירות אישי, עמידה בלוחות זמנים והקפדה על איכות.