לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

רובע הברון

אלחריזי, עומרים, פרדס חנה

אוהבים את הטבע? משדרגים לרובע הברון! מאות משפחות כבר גילו את קסמו הייחודי של רובע הברון פרדס חנה-כרכור זה הזמן שלכם! דירות גן ומיני פנטהאוזים מול נוף מרהיב שלמו 20% בלבד והיתרה בכניסה! הבניה בעיצומה!

סוגי נכסים בפרויקט רובע הברון

  • גג/פנטהאוז - 5 חדרים
  • דירת גן - 5 חדרים

מבצע

רובע הברון

אודות חברת עמרם אברהם

עמרם אברהם

חברת עמרם אברהם מחברות הייזום והביצוע המובילות בישראל, מתמחה כיום בשלושה תחומים עיקריים: פרויקטים למגורים: במסגרת זו תכננה ובנתה אלפי יח"ד בשנים האחרונות בחדרה, בנימינה, זכרון יעקב, פרדס חנה-כרכור, רעננה, קריית מוצקין, ראש העין, רמלה, אילת, רכסים, גדרה ועוד. בקרוב יחל שיווקם של פרויקטים חדשים בטירת הכרמל, נתניה, קריית גת, אור עקיבא, תל אביב יפו ועוד. מתחמי מסחר/נכסיםמניבים: בבעלות החברה מתחמי קניות, מסחר, משרדים, בתי אבות סיעודיים ומתחמי לוגיסטיקה. התחדשות עירונית: החברה שותפה כיום במספר מיזמי התחדשות עירונית בחדרה, זכרון יעקב, תל אביב יפו, חיפה וטירת הכרמל בסך כולל של אלפי יח"ד. ראשיתה של החברה בתחילת שנות ה- 80 , כחברה למוצרי בניין ועבודות עפר, הקיימת עד היום. עם הקמתה של החברה לבניין בשנת 2004 , החלה בביצוע פרויקטים לבניה פרטית באזור חדרה ויישובי הסביבה. מכאן צמחה והתפתחה לתכנונם ובנייתם של פרויקטים גדולים למגורים. הקו הייחודי, העיצוב המוקפד והתכנון המתקדם מהווים את השלד בכל פרויקט אליו ניגשת החברה ליזום ולבצע.

אודות חברת שי חי יזמות והשקעות

שי חי יזמות והשקעות

קבוצת "שי חי" עוסקת שנים רבות ביזום ובניה והנה בעלת ניסיון רב בהקמת מבנים ופרויקטים הנותנים מענה למגוון צרכי תושביהן. לחברה מוניטין רב על הבניה המקצועית, ההקפדה על הפרטים הקטנים ועל העמידה הבלתי מתפשרת על תקני איכות ולוחות הזמנים. קבוצת שי חי גאה ביכולתה להעניק לכל לקוח שירות אישי, מקצועי, יעיל, אמין ואיכותי אשר מספק את התוצאה הטובה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. בהקמת פרויקט מול ים, ייהנו הלקוחות מהניסיון המשותף והמוניטין של קבוצות שי חי וגני חדרה שיספקו במסגרת אירגונית אחת את כל השירותים הכוללים ייזום, תכנון ובנייה, על מנת להעניק לכל לקוח חווית רכישה מהנה, בטוחה ומשתלמת.