לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

TEODOR תל אביב

הרצל 136, גבעת הרצל, אזור המלאכה יפו, תל אביב יפו
מתחם המגורים-חיים החדשני ביותר בתל אביב מיזם TEODOR תל אביב נבנה על ידי קבוצות הנדל"ן יובלים, סיטי בוי ולני גרופ בחלק המתפתח של שכונת פלורנטין דירות 2 חדרים בפרויקט יימכרו החל מ-2.45 מיליון ש"ח

סוגי נכסים בפרויקט TEODOR תל אביב

  • דירה - 2 חדרים
  • דירה - 2.5 חדרים

אודות חברת קבוצת יובלים

קבוצת יובלים

קבוצת יובלים. הבטחון שבחרת נכון. קבוצת יובלים הינה חברה המתמחה בתחום הנדל”ן בישראל החל משנת 2000. החברה, באמצעות קבוצת חברות בנות, פועלת בעיקר באזור מרכז הארץ ומתמחה באיתור והשבחה של נכסים, ייזום, תכנון, פיתוח, שיווק והקמה של פרויקטים בתחום המגורים, המשרדים והמסחר. לקבוצה מוניטין מרשים של פרויקטים רבים למגורים, עליהם מוטבעת חותמתה האישית הבאה לידי ביטוי באמינות, מקצועיות ואיכות. מאז תחילת פעילותה, מעורבת הקבוצה בהקמת מאות יחידות דיור, תוך שימת דגש על תכנון מוקפד, מפרט עשיר ואיכות בניה. החברה, במסגרת פעילותה, יצרה מוניטין של חברה יציבה וחדשנית השומרת על התנהלות מקצועית ועל מתן יחס אישי לקהל לקוחותיה.

אודות חברת סיטי בוי

סיטי בוי

סיטי בוי, בבעלותו של רן בלינקיס, היא חברה דינמית ושאפתנית עם DNA תל אביבי – מקורית, יוזמת, יוצרת וחדשנית, המנוסה באיתור ובחירת פרויקטים במיקומים עם ערך מוסף והפיכתם לאזורי ביקוש. בין השאר, סיטי בוי הייתה הראשונה לזהות את הפוטנציאל הגדול של מתחם המושבה האמריקאית, מתחם יצחק שדה ופריחת השכונות בדרום העיר. החברה מתמחה בפרויקטים בתחום המגורים, המלונאות, המסחר והמשרדים, ומשתפת פעולה עם המעצבים, האדריכלים והיועצים המובילים בישראל כדי לספק בכל פעם חוויית מגורים אורבנית חדשנית ומתקדמת.

אודות חברת לני גרופ

לני גרופ

קבוצת לני גרופ מתמחה בייזום פרויקטים יוקרתיים בארץ ובעולם, ומציגה חוויית מגורים אורבנית, חדשנית ומתקדמת, במטרה להפוך כל פרויקט של הקבוצה לאייקון ממותג בלב נוף העירוני. לקבוצה, הפועלת משנת 2006 בישראל, פריז, ניו יורק ולוס אנג'לס, ניסיון מגוון באיתור ובבחירת המיקומים הטובים ביותר, בעלי פוטנציאל הצמיחה והפיתוח הגבוהים ביותר. בכל אחד מהפרויקטים של הקבוצה, מקפידה לני גרופ על תכנון אדריכלי מתקדם, עיצוב פנים מרהיב ובנייה איכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כקבוצה מבוססת, רווחית ויציבה, הנהנית מנתוני צמיחה מרשימים, בנתה לני גרופ עד היום מאות דירות ואלפי מטרים של שטחי מסחר בארץ ובעולם, בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר, בתכנון המוקפד ביותר ובמפרט העשיר ביותר.

פרויקטים נוספים של לני גרופ