לוגו יד1 yad1 logo דירות חדשות

אב-גד על הפארק

צה"ל 67, קיראון, קרית אונו
אבגד על הפארק – כל מה שטוב באונו על שפת פארק צה"ל בלב קריית אונו, מקימה חברת אב-גד פרויקט התחדשות עירונית ובו שני בניינים משודרגים.

המיקום המצוין במרכז העיר מאפשר לדיירי הפרויקט ליהנות מקרבה לכל מה שטוב בה: פארק גדול ומטופח לכל בני המשפחה, מוסדות חינוך, מרכזי קניות, צירי תנועה מרכזיים ועוד. לבחירתכם, דירות 5-3 חד', דירות גן ופנטהאוזים החל מ-2,090,000 ₪ ובהטבה בלעדית: 0 תשלומים על המשכנתא עד האכלוס אב-גד על הפארק הוא פרויקט התחדשות עירונית בשכונת קיראון בקריית אונו, מיקום שקט, איכותי ואהוב במיוחד על משפחות. הפרויקט יכלול שני בניינים הממוקמים על שפת פארק צה"ל – שנחשב לאחת הריאות הירוקות החשובות של קריית אונו ומושך את תושבי השכונה לבלות בו בכל ימות השבוע. בפארק תמצאו מדשאות רחבות ידיים, מתקנים ומשחקים לילדים, גינת כלבים ושבילי הליכה. כדיירי הפרויקט, תוכלו ליהנות גם אתם ממגורים במרכז העיר ומתחושת קרבה לטבע בזכות מרבדי הדשא וצמרות העצים הנשקפים מהחלון. הפרויקט ממוקם באופן שנועד לתת מענה לכל צרכי המשפחה: בקרבתו תמצאו גני ילדים (אחד מהם צמוד לפרויקט), בתי ספר איכותיים כמו בן צבי, ניר, עלומים ורימונים, מרכזי קניות גדולים וקטנים, בתי כנסת ועוד. הקניון הגדול של קריית אונו נמצא במרחק 10 דק נסיעה בלבד, והקריה האקדמית אונו קרובה אף יותר – רק 2 דק' נסיעה. גם כביש 571, הנחשב לציר תנועה מרכזי ומחבר את קריית אונו ליתר אזור המרכז, נמצא בסמוך ומאפשר יציאה קלה ומהירה מהעיר.

אב-גד על הפארק
סוגי נכסים בפרויקט אב-גד על הפארק
  • דירה - 3 חדרים
  • דירה - 4.5 חדרים
  • דירה - 5 חדרים
  • דירת גן - 5 חדרים
  • דירה - 6 חדרים
  • גג/פנטהאוז - 4 חדרים

אודות חברת אב-גד

אב-גד

קבוצת אב-גד בעלת ניסיון רב של עשרות שנים בייזום ובנייה של התחדשות עירונית ושמה לה למטרה לקדם ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, תוך שימת דגש על חדשנות בתכנון והקפדה על איכות הבנייה. לאב-גד זרוע ביצועית ייחודית, המאפשרת לנו ליזום ולבצע את הפרויקטים שלנו מ-א' ועד ת' ולפקח על ביצועם "מתוך הבית". כל זאת על מנת ליצור עבורכם חווית מגורים מושלמת: מעיצוב המעטפת החיצונית, דרך תכנון חכם ורגיש ועד לפרטים הקטנים שמוסיפים קסם לחיים כמו זווית הכניסה לסלון, הנוף הנשקף מהחלון, לובי מפואר בכניסה לבניין ופיתוח סביבתי מושלם. כיום, לאחר שחידשנו מאות יחידות דיור, אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות מצוות מנהל מנוסה ומקצועי, מאיתנות פיננסית וליווי פרויקטים על-ידי בנקים מובילים, מתכנון איכותי וחדשני, תוך הקפדה על תקני איכות והכי חשוב מיחס וליווי אישי של כל דייר ודייר אצלנו בפרויקטים.